Nr katalogowy: 827

Zegarmistrz Émile THOMAS (warsztat zał. 1854)

Nr katalogowy: 827

Zegar kominkowy w manierze rokokowej

brąz złocony; wys. 54 cm; szer. 30 cm; głęb. 16 cm.
Francja, Paryż, 10 Rue de La Boëtie, 3. tercja XIX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł