Nr katalogowy: 112

MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX w.

Nr katalogowy: 112

Polowanie

olej, płótno; 112 x 144,7 cm.
Według pierwowzoru z XVIII w.
estymacja: 19 000 - 22 000 zł