Nr katalogowy: 104

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

Nr katalogowy: 104

Nad brzegiem morza, 1961

olej, tektura; 29 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: FWójcik 61
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł