Nr katalogowy: 96

Wacław CHODKOWSKI (1878-1953)

Nr katalogowy: 96

Rybacy cumujący łódź, 1933

olej, tektura; 37,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Chodkowski 1933 r.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł