Nr katalogowy: 38

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 38

Okolice Roussillon (Vaucluse)

olej, tektura; 44,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: Hayden
estymacja: 19 000 - 23 000 zł