Nr katalogowy: 1

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 1

Czerkies na siwym koniu, 1853

akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton; 19 x 23,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. i dat. u dołu: Juliusz Kossak 1853 r. (ołówkiem).
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Cena oferowana 28 000 zł