Nr katalogowy: 7

Włodzimierz RUTKOWSKI (1945-1992)

Nr katalogowy: 7

Dorożka na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

olej, płyta; 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: W. Rutkowski.