Nr katalogowy: 12

Malarz nieokreślony, 1 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 12

Dziewczyna z koszem kwiatów

olej, płótno; 63,5 x 51 cm.
Cena wywoławcza 1 000 zł