Nr katalogowy: 4

Dariusz WĄSOWICZ (1910-1973)

Nr katalogowy: 4

Łazienki Królewskie - Pałac na Wyspie

akwarela, papier; 16 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: D. Wąsowicz.
Cena wywoławcza 500 zł