Nr katalogowy: 852

Nr katalogowy: 852

Sepet

drewno, kość, szylkret; inkrustacje, intarsje; wys. 27,5 cm; szer. 35 cm; głęb. 21 cm.
Hiszpania? XVII w.?
estymacja: 6 500 - 7 500 zł