Nr katalogowy: 217

Guillaume COUSTOU (1677-1746) - według

Nr katalogowy: 217

Poskramianie konia

brąz, odlew patynowany i złocony; wys. 48 cm, szer. 40 cm;
Francja, XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł