Nr katalogowy: 216

AUTOR NIEOKREŚLONY

Nr katalogowy: 216

Psy myśliwskie atakujące łanię

brąz; odlew cyzelowany; złocony; alabaster; wys. 11 cm;
Rosja?, XIX/XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł