Nr katalogowy: 108

Ludwik MISKY (1884-1938)

Nr katalogowy: 108

Praczki, 1915

akwaforta, papier; 7,5 x 14,3 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. l. d. fioletową kredką: Misky / 915 / akwatinta z fortą
estymacja: 1 100 - 1 200 zł