Nr katalogowy: 57

Antoni WILIŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 57

Plac Zamkowy w Warszawie w zimowy dzień, 1927

akwarela, papier; 37 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: A. Wiliński 1927
estymacja: 2 000 - 2 400 zł