Nr katalogowy: 56

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 56

Wnętrze Zamku Królewskiego, przed 1939

akwarela, ołówek, tektura; 48 x 34 cm;
sygn. i opisany p. d.: Zamek Królewski / Wł. Chmieliński
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł