Nr katalogowy: 10

Władysław Karol SZERNER syn (1870-1939)

Nr katalogowy: 10

Lisowczyk

olej, płótno; 38,5 x 31 cm;
sygn. i opisany p. d. Władysław Szerner (...)/ Monachium
estymacja: 23 000 - 27 000 zł