Nr katalogowy: 31

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 31

Pejzaż z drzewem

olej, tektura naklejona na tekturę; 17,5 x 23 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI;
estymacja: 65 000 - 75 000 zł
Cena oferowana 50 000 zł