Nr katalogowy: 432

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

Nr katalogowy: 432

Skorpion ogrodowy, 1991

olej, płótno; 57 x 52 cm;
sygn. śr. d.: WD inicjał wiązany;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł