Nr katalogowy: 431

Renata MICHAJŁOW (ur. 1972)

Nr katalogowy: 431

Cisza, 2021

olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: RM / 2021;
estymacja: 3 700 - 4 400 zł