Nr katalogowy: 415

Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)

Nr katalogowy: 415

Untitled, 2021

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2021' Magdalena Chmielek.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł