Nr katalogowy: 835

Anna ŁOPIEŃSKA-LIPCZYK - Pracownia Sztuki Dekoracyjnej, d. Bracia Łopieńscy

Nr katalogowy: 835

Wazon z winogronami

brąz patynowany, werniksowany, częściowo złocony; szkło; wys. 17 cm.
Warszawa, XX - XXI w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł