Nr katalogowy: 825

Nr katalogowy: 825

Aspersorium - kropielniczka domowa

mosiądz złocony, emalia komórkowa, onyks; 12 x 8 cm;
krzyżyk: 7,5 x 4,5 cm. Francja, k. XIX w.
estymacja: 900 - 1 000 zł