Nr katalogowy: 722

Nr katalogowy: 722

Cukiernica skrzynkowa

srebro częściowo złocone cechowane; waga 365 g.
Niemcy, Flensburg, lata 40. XIX w.
estymacja: 3 700 - 4 400 zł