Nr katalogowy: 131

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 131

Katedra Wawelska

akwaforta barwny, papier; 50 x 36 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
data l. d.: 18. SEPT. 1941 (na płycie)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł