Nr katalogowy: 114

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XVIII w.

Nr katalogowy: 114

W drodze na polowanie

olej, płótno dublowane;
69,5 x 88 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł