Nr katalogowy: 31

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

Nr katalogowy: 31

Akt stojący

akwarela, gwasz, papier; 36 x 23 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz
estymacja: 3 000 - 3 600 zł