Nr katalogowy: 312

Walter SPITZER (ur. 1927)

Nr katalogowy: 312

Serenada

gwasz, papier, w kompozycje wpleciony wycięte elementy tapety z deseniem kwiatowym; 46 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: W. Spitzer;