Nr katalogowy: 305

Jacek FEDOROWICZ (ur.1937)

Nr katalogowy: 305

Moje ostatnie zdjęcie z byłym kolegą kierownikiem byłego magazynu - 60’/godz.

litografia, papier; 32 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Fedorowicz 84;