Nr katalogowy: 164

Marian CZYŻEWSKI

Nr katalogowy: 164

Portret mężczyzny w brodą, 1911

olej, płótno, 58 x 46 cm;
sygn. p. d.: MARIAN CZYŻEWSKI / WARSZAWA 1911;