Nr katalogowy: 140

Artysta nieokreślony, XIX w. [wg wcześniejszego wzoru]

Nr katalogowy: 140

Św. Jan Chrzciciel

olej, płótno naklejone na deskę; 27,5 x 19 cm;
stan: pofalowania płótna na powierzchni obrazu po lewej stronie;