Nr katalogowy: 59
Szafka w typie mebli XVIII w.
intarsjowana;
drewno; 113 x 128 x 37 cm;
intarsjowana;
drewno; 113 x 128 x 37 cm;
drzwi z zamkiem z XVIII w., pozostałe części na przestrzeni czasu zostały przerobione;
w dolej części szuflada.
XIX w. lub XX w., z zastosowaniem elementów wcześniejszych.