Nr katalogowy: 42

Romanet MORBIER

Nr katalogowy: 42

Zegar w typie Boulle

drewno intarsjowane, mosiądz; 58 x 31 x 16 cm;
sygn. na mechanizmie: ROMANET MORBIER;