Nr katalogowy: 29

Nr katalogowy: 29

Patera w typie Sevres

porcelana, farby naszkliwne, złocenie, brąz złocony; 22 x 43,5 x 22,5 cm;
sygn. na spodzie: dwie litery „L” w ligaturze;