Nr katalogowy: 10

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX

Nr katalogowy: 10

W kuchni

olej, płótno dublowane; 84 x 68 cm;
[Cytat z malarstwa holenderskiego XVII w.].