Nr katalogowy: 374

Artur BORKOWSKI (ur. 1965)

Nr katalogowy: 374

Bez tytułu, 2021

akryl, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2021 / AB.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł