Nr katalogowy: 366

Adam FAGLIO (ur. 1954)

Nr katalogowy: 366

Bang Bang - kto lubi róże musi cierpieć jej kolce, 2010

olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2010;
estymacja: 2 900 - 3 500 zł