Nr katalogowy: 348

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 348

Fall in love, 2010

olej, akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d. A. KASPRZAK, opisany l. g.: FALL IN LOVE / AK 2010;
estymacja: 3 400 - 4 100 zł