Nr katalogowy: 303

Ryszard HUNGER (ur. 1940)

Nr katalogowy: 303

Imago XI, 2007

akryl, płótno; 73 x 95 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Hunger 2007. / "IMAGO" XI".
estymacja: 12 500 - 15 000 zł