Nr katalogowy: 852

Nr katalogowy: 852

Polifon

drewno, intarsje; mosiądz, stal, szkło; wys. 18 cm, szer. 59 cm;
Szwajcaria? K. XIX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł