Nr katalogowy: 836

VAN CALCK, XIX w.

Nr katalogowy: 836

Wnętrze kościoła

olej, deska; 19 x 14 cm; rama złocona, szkło: 31 x 27 cm.
Europa Zachodnia, Niderlandy?, k. XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł