Nr katalogowy: 824

Nr katalogowy: 824

Puzderko z herbem Leliwa pod koroną hrabiowską

brąz złocony, średn. 6,7 cm.
Polska, Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł