Nr katalogowy: 201

Marian KONIECZNY (1930-2017)

Nr katalogowy: 201

Nike

gips zbrojony (drut, płótno); wys. 60,5 cm;
Kraków, lata 50/60. XX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł