Nr katalogowy: 171

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 171

Tadeusz Kościuszko. Dwanaście obrazów, 1891

teka; 51 x 36 cm; efektowna oprawa wydawnicza,
sygnowana suchym tłokiem „F. Gogl. Wiedeń”
estymacja: 3 000 - 3 500 zł