Nr katalogowy: 161

Antoine Charles Horace VERNET (1758-1836), Philibert Louis Debucourt (1755-1832)

Nr katalogowy: 161

Polowanie par force, przed 1900

akwaforta, akwatinta, papier; 48 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d.: C. Vernet del
estymacja: 2 000 - 2 400 zł