Nr katalogowy: 158

Jan Piotr NORBLIN de la GOURDAINE (1745-1830)

Nr katalogowy: 158

Wybór Przemysława na króla czeskiego

akwaforta, papier; 36,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d. na płycie
estymacja: 3 500 - 4 200 zł