Nr katalogowy: 141

Malarz nieokreślony, cechowy XVIII w.

Nr katalogowy: 141

Personifikacja sprawiedliwości - Iustitia

olej, płótno naklejone na płytę; 72 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
napis pośrodku u góry: IVSTITIA
estymacja: 13 000 - 16 000 zł