Nr katalogowy: 138

P. CHWALA [Leopoldine CHWALA] (1867-1947)

Nr katalogowy: 138

Pejzaż nadwodny

olej, deska mahoniowa; 18,5 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: P. Chwala
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł