Nr katalogowy: 134

Max Otto BEYER - BEIJER (1863-1902)

Nr katalogowy: 134

Martwa natura z ptakami

olej, płótno; 51 x 39 cm;
sygn. l. d.: M.O. Beijer 11/d 03
estymacja: 1 000 - 1 200 zł