Nr katalogowy: 130

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 130

Portret kobiety, ok. 1850

olej, płótno dublowane; 51 x 41 cm.
Obraz po konserwacji.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł