Nr katalogowy: 125

Malarz nieokreślony, polski, XX w.

Nr katalogowy: 125

Portret kobiety w kryzie

olej, płótno dublowane; 61 x 50 cm;
obraz po konserwacji.
estymacja: 5 300 - 6 300 zł